Certyfikowany Coach i Mentor EMCC EQA

820x535-crop-90-dsc_5447.jpg
POMAGAM TWORZYĆ I REALIZOWAĆ SKUTECZNE STRATEGIE BIZNESOWE I OSOBISTE, moimi klientami są firmy i osoby indywidualne. Nazywam się ARTUR WŁODARCZYK i jestem Certyfikowanym MENTOREM i COACHEM, na poziomie International Business Practitioner EMCC EQA. Pracuję głównie w obszarach Life, Business / Executive i Sport. W swojej aktywności wykorzystuję metaforę, hipnozę, gry i atmosferę zabawy, ustawienia systemowe, Racjonalna Terapie Zachowania i wiele, wiele innych narzędzi, prowadzących do pozytywnej i szybkiej transformacji w kierunku celu. Od lat wśród moich klientów propaguje podejście Transpersonalne i od jakiegoś już czasu Kognitywne ;)

Wybrane wydarzenia w edukacji coachingowej

biznes_art_005t.jpg
2017

Profesjonalny Certyfikowany Mentor Biznesowy EMCC

Certyfikacja Mentoringowa, 270 godzin szkolenia i praktyki
2016

EGZAMINATOR W SZKOLE COACHÓW

Rozpoczynam współpracę z Instytut Kognitywistyki Bennewicz, jako egzaminator w szkole Coachów
2016

Coachingowa Hipnoza Generatywna - Archetypowa - Transpersonalna

Rozpoczynam program stażowy w instytucie Kognitywistyki Bennewicz, Coachingowa Hipnoza Generatywna - Archetypowa - Transpersonalna, sesje praktyczne i naukowe.
2015

International Practitioner Business Coach EMCC EQA

Certyfikacja coachingowa, 260 godzin szkolenia i treningu praktycznego, International Practitioner Business Coach EMCC [ European Mentoring and Coaching Council ] EQA European Quality Award,
2015

Człokostwo w EMCC

Przystępuję do jednej z organizacji Coachingowych działających na rynku EMCC [ European Mentoring and Coaching Council ].
2015

Certyfikacja RTZ

Certyfikacja w zakresie narzędzia Racjonalna Terapia Zachowań, praca z przekonaniami.
2014

narzędzie Coachingowe: KRYZYSK

Licencja na korzystanie z narzędzia KRYZYSK
2014

Wykorzystanie języka Transu w Life Coachingu

Szkolenie z wykorzystania hipnozy w procesie Coachingu.
2013

narzędzie Coachingowe: STO MAP DO CELU

Licencja na korzystanie z narzędzia STO MAP DO CELU
2010

Coach w RMBC

Pierwsze sesje. Rozpoczynam pracę jako Coach w Reminder Business Consulting
p3.jpg
p3-2.jpg
p1.jpg

MENTOR

MENTOR jest dla swojego klienta przewodnikiem, opiekunem prowadzącym go określonego na początkowym etapie EFEKTU. MENTOR jest zwykle bardziej doświadczony od swojego klienta, i jego zadaniem jest sukcesja / transfer wiedzy, umiejętności. MENTORING bazuje na pracy na zasobach Fizycznych i Intelektualnych [psychologicznych], a progres w zdobywaniu wiedzy czy umiejętności bazuje na wskaźnikach.

Jako MENTOR pracuję w obszarach określonych OFERTĄ, oferuję również wdrażanie PROGRAMÓW MENTORINGOWYCH w firmach, jako narzędzia długofalowej polityki HRM i perspektywicznego zarządzania zasobami ludzkimi.
mentor.jpg
25-edycja-coach-praktyk-biznesu-02-1170x563.jpg

COACH

COACH jest dla swojego klienta trenerem, który towarzyszy mu w podróży z punktu A do punktu B, a punkty te opisane są jako CEL i EFEKT. Źródłem Coachingu jest sport, w którym to każdy zawodnik, poważnie myślący o jakkolwiek zdefiniowanym SUKCESIE ma swojego TRENERA. Podobnie jest w Życiu i Biznesie, chcąc osiągać sukcesy, wyniki o których marzysz, warto żebyś skorzystał ze wsparcia które oferuje COACHING.

Jako COACH pracuję zarówno indywidualnie jak i z grupą / zespołem, w obszarach Life, Business / Executive i Sport. Więcej informacji znajdziesz w zakładce OFERTA.

CERTYFIKACJE I UPRAWNIENIA

poniżej moje wybrane dowody rozwoju kompetencji

CERTYFIKACJA COACHING

CERTYFIKACJA MENTORING

AKREDYTACJA MISTRZOWSKA

Please publish modules in offcanvas position.